•
  •
    4
    Shares

Izabrana je prva super finalistica Miss Hrvatske. Djevojke su danas imale prvo bodovanje u prednatjecanju  – katergorija Sport &fitness. Pobjednica ove kategorije je Dora Bojko, koja je osvoji la maksimalnih 50 bodova, a na drugom mjestu s 30 bodova je Ana Marija Stačerić, dok je treće mjesto osvojila Lucija Damjanović  s 20 bodova.

Trener  Fabijan Miškulin, ispred MBS Centra Zagreb, vodio je pripreme djevojaka u kategoriji Sport & Fitness , a ocjenjivao je  kroz pet motoričkih tekstova koji su dale ukupnu sliku o razini funkcionalnosti tijela i kondicijskih sposobnosti natjecateljica.

U kategoriji  Talent, mentorice Marine Mihelčić pobijedila je Ivona Zednik s 50 bodova, dok je drugo mjesto zauzela Lucija Damjanović, a treće Marita Šegvić.